به گزارش «لاهیجان»، خطیب جمعه لاهیجان با بیان اینکه گاهی اوقات انسان به خود ظلم می کند و در واقع لجاجت ها و بهانه جویی ها در زندگی مشترک نوعی ظلم است تصریح کرد: گاهی با بهانه جویی های کوچک زندگی مشترکی دچار لطمه می شود.

حجت الاسلام احمدعبدالله زاده پاشاکی با اشاره به سالروز شهادت آیت الله مدنی دومین شهید محراب به دست گروهک منافقین با بیان اینکه ایشان به عنوان یک سرباز، توطئه دشمن را نقش بر آب کردند افزود:ایشان در مقابل بهائیت ایستادگی کردند و در این راه به شهادت رسیدند.

وی در ادامه با اشاره به حادثه برج های دوقلو در یازدهم سپتامبر با بیان اینکه این حادثه دستاویزی برای حمله به کشورهای منطقه شد افزود:آمریکا با شعار مبارزه با تروریست هدفی جر ایجاد نقشه خاورمیانه جدید از حمله به کشورهای عراق و افغانستان نداشت.

خطیب جمعه لاهیجان در ادامه با بیان اینکه طبق فرمایش مقام معظم رهبری جمهوری اسلامی از کشورهای تحت ظلم منطقه حمایت خواهد کرد گفت:در درجه اول این کشورها مسلمان هستند و طبق آموزه های دینی باید از مسلمان و مظلوم حمایت کرد.

وی با بیان اینکه در درجه بعدی این کشورها خاکریز جمهوری اسلامی ایران در مقابل رژیم صهیونیستی خواهند بود گفت:رژیم صهیونیستی با تضعیف حزب الله لبنان،سوریه و عراق قصد نفوذ به ایران را خواهد کرد.

حجت الاسلام عبدالله زاده با بیان اینکه رهبرمعظم انقلاب در سخنرانی های اخیرخود به دو نکته مهم و کلیدی اشاره داشتند گفت:نابودی رژیم صهیونیستی طی ۲۵ سال آینده و نفوذ آمریکا در ایران از نکات بسیار مهم در تاکیدات رهبر انقلاب است.

وی با بیان اینکه کلید واژه نفوذ بسیار مهم و اساسی است که باید مورد تاکید قرار گیرد افزود:باید بدانیم که اگر آمریکا روزی می خندد،خنده اش از روی علاقه نیست بلکه زهر است.

خطیب جمعه لاهیجان با بیان اینکه باید همه همت کنیم تا مسائل و مشکلات فرهنگی شهر را برخی از آنان نیز کشوری است حل شود گفت:می توانیم با برگزاری هم اندیشی ها و جلسات مثمر ثمر برخی از مشکلات فرهنگی را برطرف کرد.

وی با تشکر از نیروی انتظامی شهرستان با بیان اینکه در پارکها و حاشیه استخر بعضا برخی می خواهند قبح کارهای زشت را بشکنند افزود:از نیروهای ارزشی و دلسوز،طلاب و روحانیون و بسیجیان می خواهم که بیدار باشند و در مقابل ناهنجاری ها ایستادگی کنند.پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *